رویکرد آموزش زبان مدرسه رنگین کمان

زبان یک منبع اصلی و اولیه ارتباطات میباشد.امروزه زبان انگلیسی بعنوان یک زبان غالب و موثر در دنیا شناخته شده است.این امر سبب شده است که نیاز به آموزش زبان انگلیسی به کودکان یک سیر تصاعدی را طی نماید.یادگیری  زبان انگلیسی به کودکان این اجازه را میدهد که آنها بتوانند به راحتی با فرهنگ ها و افکار گوناگون آشنایی پیدا کنند.افزایش اعتماد به نفس کودک و درجه انعطاف پذیری کودک از دیگر امتیازات آشنایی با  زبان انگلیسی برای کودکان میباشد.

در سیستم رنگین کمان آموزش  زبان انگلیسی از سنین سه سالگی به روش غیرمستقیم،همانند زبان مادری آغاز میگردد.کودکانی که از دوران خردسالی (بین ۳تا۶) یادگیری زبان را با آموزشگاه رنگین کمان شروع نموده اند،مستوانند با ادامه دوره هایی آموزشی ما در کلاسهای ترمیک و کلاسهای زبان مدرسه رنگین کمان دانش به سطوح آموزشی علمی و بین المللی (دوره های PET , KET ,YLE ) بالاتر دست یابند.

مجموعه رنگین کمان توسط اساتید مجرب و آموزش دیده تحت نظارت مدیریت تلاش مینماید تا بتواند امر آموزش  زبان انگلیسی را منطبق بر استانداردها و تکنیک های شناخته شده به تحقق برساند.

تکنیک های آموزشی استفاده شده در تمامی سطوح،تکنیک های آموزشی متنوع در یک محیط عاری از فشار و استرس به کودکان با استفاده از وسایل آموزشی از جمله فیلم های زبان اصلی،آهنگ،بازی،کتابب داستان و … میباشد.

مطالب مرتبط :

keyboard_arrow_up